نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

غنچه های حسینی مراکز پیش دبستانی ناحیه یک سال تحصیلی خود را شروع کردند


به گزارش روابط عمومی ، آیین بازگشایی مراکز پیش دبستانی با عنوان مراسم غنچه های حسینی همزمان با سراسر کشور در تمام مراکز پیش دبستانی ناحیه یک برگزار شد .

در مراسم نمادین استانی که به همین منظور با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، سرپرست فرمانداری یزد و جمعی از مسئولین استانی در پیش دبستانی سرای دانش نو ناحیه یک یزد برگزار شد نوآموزان با اجرای دکلمه و سرود سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
در ادامه این مراسم معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان یزد گفت : پیش دبستانی یک دوره صرفا آموزشی ومحلی برای رقابت و مقایسه نوآموزان نیست بلکه یک دوره تربیتی است.

"سعیده بهادرزاده " گفت : در این دوره نوآموزان باید زیرساختهای آموزشی و مهارت های گوناگون را فراگیرند و آماده ورود به مدرسه شوند .
وی با اشاره به اینکه اهداف دوره ابتدایی دراین دوره اجرا نمی شود افزود : در این دوران کودکان باید ضمن دوست یابی و آشنایی با اولین محیط دوستانه بعد از منزل، در ابعاد مختلف ذهنی، اجتماعی ، عاطفی و روانی رشد یابند و همزمان با آموزش مهارتها در بستر شادی و نشاط آماده ورود به مدرسه شوند.گفتنی است در این مراسم مسئولین با استقبال از دانش آموزان و اهدای هدایا آنها را به کلاس های درس راهی کردند.

آدرس کوتاه: